nebojte se a komentujte ^^ za všechny komenty budu moc ráda ^^
v případě nefunkčního odkazu pište do komentářů k danému článku nebo tady

HETALIE NEJDE SPUSTIT!

BLOG V REKONSTRUKCI


Všechno možný

Co je YAOI & SHOUNEN-AI?

7. září 2013 v 20:44 | ღKayaKirkland
Josei-muke, BL, Shounen-ai, Yaoi
[BL、ボーイズラブ]

První oficiální An Cafe sraz

22. srpna 2013 v 16:26 | ღKayaKirkland
An Cafe
Kdo můžete, přijďte! Oslavíme společně 5 měsíců fungování českého (teď již československého) Street Teamu, 10 let fungování báječné skupiny a Yuukiho narozeniny, jež oslaví 29. 8.

Sraz je před budovou vlakového nádraží v Olomouci ve 14:00. Ve 14:15 se vydáme směrem na náměstí, kde bude vše probíhat. Po příchodu na náměstí si skočíme na zmrzlinu, Bubble Tea či do McDonaldu. Prostě kam kdo bude chtít. Poté se půjde pravděpodobně do parku na piknik, takže si s sebou vezměte, kdo můžete, deku, jídlo, pití apod.

Máme pro vás připraven malý dotazník. Také se bude společně podepisovat vlajka, se kterou se později vyfotíme a fotku pošleme klukům. Pokud vše vyjde, tak bude i nějaké to malé překvapení a možná i soutěž. Nebudou chybět ani seznamovací hry.

Kdyby nevyšlo počasí, tak je místo pikniku v plánu čajovna.

Nabijte si foťáky, mobily a hlavně přijďte s Nyappy náladou. o(≧∀≦)o

Hej nevíte kdy má zase vycházet FT

17. června 2013 v 10:42 | ☆AnitramNoriko☆
Hej už hodně dlouhou dobu čekám než začne vycházet FT a pořád nic.. neměla ta přestávka být jen na měsíc?? :/// chjoooo už bych chtěla pokračování.... nemá o tom někdo nějaké info?? na Konatě totiž nic nepíšou a na FB taky nic není.. a nebo jsem si toho teda nevimla :/// tak kdo by o tom něco věděl tak napište ;))


stáhla jsem si HetaOni >.<

15. června 2013 v 20:46 | ☆AnitramNoriko☆
Táákže jak napovídá název článku, stáhla jsem si hru HetaOni. Někteří o ni zřejmě neslyšeli, ale někteří co viděli Hetalii ji možná znají.
Je to tedy RPG hra, kterou založil Ao Oni
A s příběhem se to má tak:

Čech chtěl z Tchaj-wanu odplout na voru, po hodině se mu rozpadl

6. června 2013 v 17:19 | ☆AnitramNoriko☆
6. června 2013 13:58, aktualizováno 14:31

Pobřežní stráž na Tchaj-wanu zachránila Čecha, který se pokusil doplout do Japonska na voru. Vypršelo mu vízum, všechny peníze utratil, a proto se inspiroval filmem Pí a jeho život a do země vycházejícího slunce se pokusil dostat na vratkém plavidle vlastní konstrukce. Málem při tom přišel o život.

Český turista Martin Psota se pokusil přeplout na voru z Tchaj-wanu do Japonska.

Animefest 2013 – trojúhelníkový report

26. května 2013 v 15:28 | Anitram Noriko
10. - 12. května 2013 se v prostorách brněnského výstaviště konal jubilejní desátý ročník festivalu anime a mangy - ANIMEFEST 2013. Můj letošní pohled na něj bude třístranný - jednak z pozice organizátora (letos jsem se zase starala o webové soutěže), poté z pozice přednášejícího (měla jsem tam přednáško-workshop o základech japonštiny) a v neposlední řadě z pozice návštěvníka (protože i já si ráda ve volných chvílích vychutnávám fest jako konzument :)
Takže hurá na report!

→ Celý report ←

Slovník pofiderních otaku výrazů

13. dubna 2013 v 23:34 | Anitram Noriko
Občas i vážně míněný, obrázkový

Slovník pofiderních otaku výrazů

...a věcí s otaku světem spojených

Happy Birthday Italy's

17. března 2013 v 14:17 | Anitram Noriko
Takže :D dnes má narozeniny hlavní postava Hetalie - Severní Itálie - Veneziano a jeho bratr Romano - Jižní Itálie

mám je oba ráda, ale mám radši Romana :D líbí se mi na nic jejich neschopnost a na Romanovi jeho tsundere :D a prostě je k sežrání >.<<-ale taky zbožňuju jejich seiyuua Daisukeho Namikawu :D (ten uprostřed)Co je manga?

24. ledna 2013 v 20:29 | Anitram Noriko
Manga (japonsky 漫画, hiragana: まんが, katakana: マンガ) je japonské označení pro komiks, nakreslený stylem, který se vyvíjel v Japonsku po druhé světové válce. Podle některých zdrojů však má tento styl kresby mnohem delší historii, sahající do 11.-13. století.

Manga je v Japonsku velmi oblíbená a čtou ji nejenom děti, ale i dospělí a údajně pokrývá 40 % všech tištěných publikací v Japonsku. Manga se v Japonsku vydává nejdříve v časopisech (po jednotlivých kapitolách), ve kterých se nachází více sérií od různých autorů (autor mangy se nazývá mangaka). Pokud je série úspěšná, je celý příběh vydán samostatně, jako sešit s několika kapitolami. Tomuto sešitu se pak říká tankóbon. Příběhy vyskytující se v manze jsou také častým námětem animovaných seriálů a filmů známých jako anime. Na motivy úspěšných mang také občas vznikají konzolové či počítačové hry, knihy či hrané filmy/seriály.

Styl kresby, který je pro mangu typický, zahrnuje velké oči, rafinované tvary účesů, malý a špičatý nos, různé velikosti a tvary bublin a časté používání citoslovcí, především pak onomatopoí. Manga je, na rozdíl od amerických komiksů, tištěna jedinou barvou (s občasnou výjimkou prvních stran knihy) a také se vyznačuje opačným směrem čtení, tedy zprava doleva.

Ve světě se výrazem manga označují především komiksy vydané v Japonsku. Komiksy s podobným výtvarným pojetím ale vznikají i v jiných zemích. Například v Koreji (těmto komiksům se pak říká manhwa), Číně (především v Hong Kongu, kde se jim říká manhua), USA a na Taiwanu. Také v ČR začínají vznikat první díla, která napodobují tento styl. V roce 2009 vyšel první český sborník mangy, Vějíř a v roce 2010 vyšel jeho další díl.

 

Co je anime?

24. ledna 2013 v 19:28 | Anitram Noriko
Anime (japonsky アニメ) je označení animovaných filmů a seriálů, které jsou kresleny japonským stylem manga. Anime je zvykem dělit na TV seriály, OAV (Original Animated Video) seriály a filmy. Anime pochází z Japonska, kde je také zdaleka nejrozšířenější, a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí.
Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií, mezi nejznámější patří studio Ghibli nebo Gainax.
V Česku mezi nejznámější představitele anime určeného pro děti patří například seriál Pokémon nebo film Cesta do fantazie. Z hlediska západní kultury se může jevit jako překvapivé, že řada japonských animovaných filmů je zaměřena spíše na dospělé diváky. Dospělí fanoušci tohoto žánru pokládají za reprezentativní např. tituly jako Hrob světlušek, Ghost in the Shell, Neon Genesis Evangelion, Princezna Mononoke, Vampire Hunter D nebo Akira.

 

Lolita

17. ledna 2013 v 17:24 | Anitram Noriko
Lolita fashion (ロリータ・ファッション), Rorīta fasshon, Lolita, Rori je módní styl mladých dívek (většinou 12-30 let), který čerpá inspiraci z viktoriánské doby a rokoka (mnohdy tak některým připomíná šatičky porcelánových panenek). Snahou "lolitky" je vypadat co nejroztomileji, případně působit jako elegantní dáma ze starých časů (většinou však nemá působit sexy).

Hlavním znakem této módy je velmi široká sukně sahající ke kolenům. Šaty mají většinou hodně volánků a/nebo krajek, některé modely působí starodávně či temně, jiné naopak velmi sladce a roztomile, oblíbená je také kombinace se stylem steampunk. Velkou inspirací je viktoriánská doba a rokoko. Na hlavě nosí lolitky široké ozdobné čelenky z krajek a drobných ozdob (např. látkových růžiček, drobných mašliček, oblíbené jsou i perličky apod. Tento typ doplňků se mezi lolitkami nazývá "headdress"), velké ozdobné mašle, malinké korunky, kloboučky či čepičky, které se většinou nedávají doprostřed hlavy, ale na stranu, ozdobné hřebínky s květinami, pírky či síťkou, některé dívky nosí i (tzv.) bonnet. Pod šaty se nosí spodničky, které sukni značně rozšiřují. Oblíbené jsou vzorkované podkolenky s krajkou na lemu, zdobené boty na platformě, případně nízké "školní" boty (tzv. "mary janes"). Běžné jsou decentní blůzy, trička s roztomilými potisky, u některých stylů také korzety.

Jako doplňky s sebou lolitky často nosí krajkovaná paraplíčka a vějíře, na fotkách či na srazech můžeme narazit i na lolitky s plyšáky (nejčastěji medvídky nebo králíčky), nebo porcelánovými panenkami. Oblíbené jsou také taštičky ve tvaru srdíček, kabelky s mašlemi apod. Na krku nosí lolitky většinou starodávné kameje, korálky, perličky, krajky, u některých stylů i obojky.

Většina dívek se takto obléká jen na koncerty japonských skupin, nebo na cony, na nichž lez potkat i fanoušky anime). Některé skupinky děvčat v tomto oblečení chodí po hradech a zámcích, kde se fotí. Některé chodí takto i do školy a do práce.

Právě v Japonsku, které je kolébkou tohoto stylu, je "lolita" nejoblíbenější, ale v poslední době tato móda proniká i na jiné kontinenty, samozřejmě také do Evropy.

Časopis Gothic & Lolita Bible se zabývá čistě jen touto módou. Vychází nepravidelně a obsahuje množství fotografií, různé střihy a módní tipy. Od roku 2007 vychází i anglická verze tohoto časopisu. Taktéž je hodně populární časopis Gosu Rori, který se zaměřuje na střihy šatů.

Pro některé lolitky však není tato móda pouze záležitostí oblečení, ale také životním stylem. Tyto dívky se snaží se působit jemně, elegantně a distingovaně, vyhýbají se vulgární mluvě, nechovají se hrubě, chtějí působit ženským dojmem. Často se zajímají o hudbu, divadlo, literaturu a jiné formy umění, některé se rády věnují šití a/nebo vaření.

Styly lolity:


Casual Lolita
Wa-Lolita
Sailor Lolita
Kurorori
Shirorori
Erololi
Guro Lolita
Qi-Lolita
Country Lolita

Muži:
Kodona
Dandy
Ouji
Elegant Gothic Aristocrat


Zdroj: wikipedie

Lolita přehlídka na Animefestu 2012

(přibližně od 3. minuty až po 13.)

Mýty a fakta o anime

2. prosince 2012 v 1:16 | Anitram Noriko
Seriál

Pravděpodobně už jste sami na takové podezřelé osoby narazili. Mají tašku plnou odznáčků, na hlavě kočičí uši, jsou velmi netradičně oblečení a mluví o něčem, co jste nikdy neslyšeli. Nazývají se fanoušci anime a mangy, japonsky otaku. V čem to ale spočívá?


Nejdřív je třeba si ujasnit, že samotné slovo otaku má v Japonsku extrémní význam a používá se pro případ člověka, který neřeší nic jiného, než kdy má vyjít další díl jeho oblíbeného seriálu. Lidé, kteří význam tohoto pojmu znají, ho ale používají jako krátké praktické označení pro svůj koníček, i když na tom zdaleka nejsou tak špatně.

Když se řekne anime, buď vám přijde na mysl nějaký animovaný film, nebo si matně vybavíte obrovská očka, případně pokémony. A nebo víte, že jsou to seriály vytvořené a animované v japonském stylu manga, který se vyznačuje specifickým stylem kresby, například právě výraznýma očima.

Možná vám právě v hlavě koluje spousta nepodložených informací. A co teď s tím?

"Anime je pohádka..."
Ne. Stejně jako hraný film má mnoho žánrů nebo v televizi vám neběží jen dokumenty, anime není jen pohádka. Existují pohádková anime pro menší děti, shoujo /šódžo/ anime pro mladší dívky, mecha anime o gigantických robotech a shonen anime především pro dospívající kluky. Existují i antiutopická anime (Ergo Proxy), sci-fi anime (Code Geass, Final Fantasy a další), anime s historický náměty a tak dále.

"To je Naruto, ne? Vždyť je to fakt trapný..."
Ne, každé anime pochopitelně není Naruto nebo Pokémon. Je pravda, že právě Naruto patří mezi nejznámější anime a jeho fanoušci na sebe většinou upozorňují nejvíc. (Běžně se stává, že kolem vás proběhne nějaký chlapec, složí v rukou několik pečetí, zařve: "Chidori!" a řítí se dál. Nebo slyšíte mladší generaci na vaší škole mlít o nějakých ocasatých démonech, klanu Uchihů a koncentraci chakry. Ale mladší generace je prostě mladší generace a starší fanoušci Naruta většinou nemají potřebu mluvit pořád jen o něm.)

Anime seriálů jsou tisíce, najdete v nich ninji, samuraje, čaroděje, rytíře, obyčejné školou povinné mladé lidi, zachránce světa, upíry, mutanty, vědce, démony, víly, anděly, bohy a nespočet dalších postav.

"No, jak tam maj všichni ty velký oči, je to divný."
Každý kreslíř mangy má svůj vlastní styl. Protože většina anime je tvořena podle manga předlohy, studia respektují styl autora. A takových stylů je nepřeberně. Postavy můžou mít velké oči, nebo naopak vypadat neuvěřitelně realisticky, připomínat vzhledem spíš americké seriály, vypadat "načmáraně", nebo úplně jinak.

Zmíněny jsou tu jen tři nejzákladnější věty, které kolem sebe já osobně slýchám často a přijde mi škoda, že se nikdo ani nesnaží pochopit, že je to koníček jako každý jiný. Proč bych se neměla dívat na anime, když někdo jiný zbožňuje Simpsonovi a nikomu to divné nepřijde?

Když už tedy máte ve svém okolí někoho, kdo má anime nebo mangu rád a vy si o tom zapřísáhle odmítáte něco zjistit, alespoň se obejděte bez urážek. A pokud vás to zaujme, není nic jednoduššího, než zabrousit na nějaký český anime portál, kterých je v poslední době čím dál víc, vybrat si seriál a podívat se na několik dílů. Když se vám nebude líbit, zkuste jiný. A když ani ten ne, zkuste někomu zkušenému říct, co by vás zajímalo a nechte si něco doporučit.

Zkrátka buďte k otaku slušní a bez předsudků. Věřte, že se vám to vyplatí. ;)

Chcete zjistit jestli JSTE OTAKU?

Japonky nerady anime tapety na telefonech

15. září 2012 v 14:10 | ANITRAM

Japonky nerady anime tapety na telefonech

Máte jako tapetu na svém telefonu obrázek postavy z anime? Pak si o vás každá šestá japonská žena pomyslí, že jste fakt divní. Japonský server o mobilních telefonech a IT obecně MyNavi publikoval minulý pátek výsledky ankety probíhající v polovině června. V internetové anketě vybralo 506 japonských žen, co jim přijde nejnechutnější / nejvýstřednější jako obrázek na tapetu v telefonu.

Není příliš překvapivé, že fotografie sama sebe se umístila na nejvyšší příčce, další posice jsou pak už obsazeny tak, jak bychom čekali opravdu spíše u Japonců.Otázka v anketě zněla: "Jaká tapeta by zhoršila vaše mínění o někom?"


Obrázek sama sebe - 20,7 %
"Nechtěla bych takovým člověkem být." - úřednice, 28 let
"Myslela bych si, že je to nějaký narcista." - jiné, 28 let
"Kdo by to dělal?" - inženýrka, 26 let
"Děsivě narcistické." - technická asistentka ve zdravotnictví, 31 let

Postava z anime - 16,9 %
"Obrázek normálního anime by asi šel, ale nějaká postava ze shoujo mangy by se mi nelíbila." - administrativní pracovnice, 29 let
"Obrázek z dětského anime by mě vyděsil." - jiné, 22 let
"Dětinské." - administrativní pracovnice, 24 let

Partner / partnerka - 9,9 %
"To mi přijde nechutné." - jiné, 22 let
"Vypadá to, jako že se chtějí předvádět." - prodavačka, 23 let
"Neumím si to u sebe představit." - informatička, 27 let

Celebrita - 8,6 %
"Záleží, ale obrázek nějakého idolu by mě asi celkem zarazil." - pracovnice státní organizace, 23 let
"Nějaké odvážnější fotky jsou rozhodně úchylnost." - jiné, 23 let
"Vraťte se do reality." - úřednice, 28 let

Manžel / manželka - 7,4 %
"Fotka kohokoliv z rodiny krom dětí působí trochu přeslazeně." - pracovnice ve zdravotnictví, 28 let
"Moc vřele bych se na to nedívala." - technická pracovnice, 29 let
"Značně nechutné." - zdravotnice, 26 let


Není tomu tak dávno, co jsem se (naprosto nezávisle na této internetové anketě) pokusil nepříliš úspěšně rozjet thread o tapetach na telefonech u nás na Kchanu. Vlákno skončilo po 4 příspevcích, z nichž předpokládám drtivá většina patřila redakci Konaty, ale i tak by nepochybně některé Japonky značně znechutil.

Zdroj: Konata.cz

Soutěž SONA - ceny pro výtěze

1. září 2012 v 18:04 | ANITRAM
Tak už jsme dostali odměny (ceny) za účast v soutěži SONA (na blogu Yami-chan) na prvním místě jsem se umístila já (Anitram) a na druhém místě spoluadminka Saruki... takže jsem hodím ceny pro nás obě ^^

Minochodem původně jsem chtěla mít anime Fairy Tail ale to už si zabrala Saruki.. tak jsem dala Ao no Exorcist.. ale jsem ráda že jsem se té soutěže zúčastnila (nešlo mi o výhru) , ale celkem mě překvapilo že Ao no Exorcist je lepší jak Fairy Tail (podle mě je Fairy Tail nejlepší - prozatím XD )Moc ti děkuju za nás obě... moc krásný ^^ moc moc se ti to povedlo

DĚKUJEME ^^

Miku slaví!

31. srpna 2012 v 12:28 | ANITRAM
Tak dneska slaví Miku 5 let...

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!! ^^


http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/553957_137712583040532_627058472_n.jpg

Anime je důležitější než lidský život...

31. srpna 2012 v 11:44 | ANITRAM
To si zase nemyslím...
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294689_106341886183628_794364048_n.jpg

Nejlepší anime?

25. července 2012 v 10:41 | ANITRAM

Dole je anketa hlasujte tam ^^

Fairy Tail CosPlay

7. července 2012 v 16:23 | ANITRAM

Užasné :D taky bych někdy chtěla něco takovýho hrát :DDD


Chudák Natsu má něco s nožičkou :D ...

Pejsek pro štěstí ^^

30. června 2012 v 23:53 | ANITRAM

Naruto - narozeniny

1. června 2012 v 23:40 | ANITRAM
Leden
01. Maito Gai
02. Tatami Iwashi
04. Haku
08. Hyuuga Hiashi, Hyuuga Hizashi
19. Gaara
23. Aburame Shino
Únor
08. Sarutobi (3.Hokage)
11. Sigure
21. Akadou Yoroi
29. Yakushi Kabuto
Březen
08. Ebisu
09. Tenten
20. Morino Ibiki
27. Hyuuga Hanabi
28. Haruno Sakura
29. Kazekage (před Gaarou)
Duben
02. Shinobi Gashira
03. Udon
04. Gatou, Tonbo
05. Tazuna
06. Waraji
30. Gatou
Květen
01. Akimichi Choji
04. Tsunami
07. Midare
08. Homura
15. Kankuro
26. Umino Iruka
30. Baiu
Červen
06. Dämonenbrüder (Gouzu, Meizu)
08. Moegi
09. Uchiha Itachi
11. Yuuhi Kurenai
12. Dosu Kinuta
Červenec
03. Hyuuga Neji
04. Baki
06. Kin Tsuchi
07. Akamaru, Inuzuka Kiba
17. Shiranui Genma
21. Kotetsu
23. Uchiha Sasuke
Srpen
15. Momochi Zabuza
21. Kaiza
23. Temari
28. Astinami Raidou
Září
01. Koharu
03. Yamashiro Aoba
14. Zaku Abumi
15. Hatake Kakashi
22. Nara Shikamaru
23. Yamanaka Ino
Říjen
10. Uzumaki Naruto
18. Sarutobi Asuma
19. Suzume
21. Mizuki
24. Mitarashi Anko
27. Orochimaru
Listopad
02. Gekkou Hayate
05. Wind Country Lord
11. Jiraiya
15. Mubi
16. Kagari
25. Izumo
27. Rock Lee
30. Tsurugu Misumi
Prosinec
01. Zouri
20. Oboro
24. Madam Shizumi
25. Inari
27. Hyuuga Hinata
30. KonohamaruJste OTAKU?

1. června 2012 v 23:37 | ANITRAM

JSTE OTAKU?


A jak poznáte že jste opravdový otaku? No...na to asi nejsou správná kritéria či měření, u každého je to trochu jiné, ale vymyslela jsem takový menší test podle sebe. Schválně jestli je máte taky. Pokud ano, můžete s klidem o sobě tvrdit, že jste alespoň fanoušek. Možné odpovědi jsou tři.

a)ANO,
b)NE,

Počítejte si odpovědi ano a pod testem uvidíte výsledek. Takže uvidíme jak se bude líbit.


1. Sledujete anime série, filmy a OVA?
2. Čtete mangu, doujinshi?
3. Pletou se vám do normální řeči japonská slovíčka? (Hai, kawaii...atd.) Popřípadě anglická?
4. Rozplývali jste se někdy nad anime postavou? Říkali si věty typu škoda že je animovaný/animovaná?
5. Zamilovali jste se někdy do anime postavy či si s ní představovali fyzický styk? (Nejen sex)
6. Máte sny ve kterých jste animovaní, či ve světě podobném anime?
7. Máte doma alespoň jeden plakát, či vytištěný obrázek, či namalovaný obrázek z anime?
8. Máte doma jiné propriety s anime tématikou? (Plyšáci, klíčenky, figurky, placky, podložky pod myš...atd.)
9. Máte i do školy/práce něco s anime tématikou? (tužky, pouzdra, batoh, složky na sešity, obaly)
10. Koupily jste si někdy v obchodě DVD s anime či mangu/manhwu?
11. Kdybyste dostali nějaké peníze, koupili byste si něco s anime tématikou, na co už dlouho máte zálusk?
12. Chtěli byste jet na výlet do Japonska, nebo se tam přestěhovat?
13. Začali jste nosit netypické oblečení, na které jste dříve ani nepomysleli? (barevné věci, anime trička, cosplay či jeho část), či jinak upravovat svůj zevnějšek (vlasy, líčení)?
14. Začali jste jíst či se snažit zhotovit japonská jídla? Nebo je alespoň koupit? (ramen, miso polévka, sushi, onigiri, či jiné)?
15. Dokážete u anime strávit alespoň půl dne a zapomenout na ostatní své povinnosti?
16. Už vás televize neláká a hrané filmy vás nebaví?
17. Zajímáte se o nově vyšlé anime či mangu či hry?
18. Koupili byste si figurku své oblíbené anime postavy?
19. Pojmenováváte své domácí zvířata či jiné věci (auto, motorku) japonskými jmény?
20. Máte ve svém mp3 přehrávači /mobilu většinu hudby z anime či od japonských skupin, zpěvaček či zpěváků?
21. Znáte alespoň dva podobně smýšlející otaku? (živě či přes net) se kterými si vyměňujete zkušenosti?
22. Díváte se i na erotické žánry anime jako třeba hentai, yaoi, yuri?
23. Máte na ploše vašeho PC anime tapetu?
24. Titulujete své kamarády koncovkou san, chan?
25. Rozčílí vás když někdo anime považuje za kreslené pohádky?


Kolikrát jste odpověděli ano? Pokud to bylo více než dvacetkrát, tak myslím že jste rozhodně otaku. Pokud jich bylo méně než deset, tak anime koukáte jen okrajově nebo vás ta otaku vlna ještě nezasáhla. Pokud je to mezi deseti a dvaceti, tak asi anime máte rádi, ale svou vášeň nijak nehrotíte.

Čím víc odpovědí ano, tím máte blíže k postu otaku...tak jako na tržnici...Čím víc proužků tím víc Abibas. :DVětičky II

1. června 2012 v 23:34 | ANITRAM
Real Anime Lovers: Know at least more than 10 series.
Fake Anime Lovers: Know only naruto.

Real Anime Lovers: Learn japanese from watching anime.
Fake Anime Lovers: Don't even bother to learn japanese.

Real Anime Lovers: Are secretly dating one of the anime characters.
Fake Anime Lovers: Don't even know the characters names!

Real Anime Lovers: Know almost 10 song opening lyrics in japanese
Fake Anime Lovers: Wouldn't probably bother to even listen to a song.

Real Anime Lovers: Have at least 1 Manga Comic.
Fake Anime Lovers: Claim they have more Manga comics than you.

Real Anime Lovers: Were born to adore anime.
Fake Anime Lovers: Claim to have known anime for their entire lives.

Real Anime Lovers: Cry when a character dies.
Fake Anime Lovers: Think the show you watch is very strange.

Real Anime Lovers: Would comment, like and repost.
Fake Anime Lovers: Would keep scrolling.

Větičky

1. června 2012 v 23:34 | ANITRAM
It's not comic, it's "Manga"!
It's not a cartoon, it's "Anime"!
It's not homosexual, it's "Yaoi"!
It's not lesbian, it's "Yuri"!
It's not porn, it's "Hentai"!
... It's not erotic, it's "Ecchi"!
It's not pedophile, it's "Lolicon"!
It's not gay, it's "Shounen-ai"!
It's not slutty, it's a "Fan service"!
It's not a dress, it's "Cosplay"!
It's not a dating service, it's "Harem"!
It's not a fetish, it's "Moe"!
It's not a bipolar girl, it's "Tsundere"!
It's not a drawing, it's "Doujinshi"!
It's not a schizophrenic girl, it's "Yandere"!
It's not a sexual aberration, it's "Eroguro"!
It's not a sex game, it's "Eroge"!
It's not chinese, it's "Japanese"!
It's not a chinese animation, it's "Japanimation"!
and the most important...
I'm not a nerd, I'm an "OTAKU"!

Toto by sa mali nektori ludia naucit naspamät !!!!!!!!
 
 

Reklama
Reklama

Rubriky

Facebook: Kaya Kirkland FB stránka: KayaKirkland
Skype: anitram.noriko

Doporučené stránky:

Hakuhódžó no senši Shirai.cz - CZ/SK stream
Monika Rajdlová Akihabara.cz Konata - Novinky

Nanadime.cz

free counters