nebojte se a komentujte ^^ za všechny komenty budu moc ráda ^^
v případě nefunkčního odkazu pište do komentářů k danému článku nebo tady

HETALIE NEJDE SPUSTIT!

BLOG V REKONSTRUKCI


Zimní Wonder Festival 2013

18. února 2013 v 8:44 | Anitram Noriko |  Anime NEWS
Od: Miroku4chan - 12.2.2013
V kategorii: Figurky, Tlachárna

V neděli byly na Wonfesu jako vždy představeny ty nejaktuálnější figurkové novinky pro dalšího půl roku. Akce proběhla na obvyklém místě, tedy na výstavišti Makuhari Messe v Čibě.
Pro tentokrát jsem se rozhodl, že spíše než sebe nechám hovořit samotné fotky. I po pečlivém výběru těch (z mého pohledu) nejzajímavějších jich totiž zůstalo tolik, že jsem se nakonec rozhodl pro dvoustránkovou galerii. I tak se ale opět jedná pouze o nepatrný zlomek toho, co bylo na Wonder Festivalu k vidění. Kdo chce vidět více, nechť zabrousí do zdroje tohoto článku.
Zmíním pouze figurku podmořské Hatsune Miku, kterou můžete vidět v úvodním obrázku. Jedná se o další z pomyslných zlatých hřebů, jenž na každém Wonfesu představí Good Smile Company. Uvidíme, zda tato Miku nakonec nedopadne podobně jako před rokem uvedená (a nemálo vyhypovaná) Ultimátní Madoka, které se v současnosti zbavují někteří prodejci ve výprodejích. Nejspíše nebudu jediný, koho z vystavených nefigurkových hraček zaujaly nově představené itanshy (otaku kola) včetně cyklistických dresů ve stylu vybraných anime. A závěrem se sluší dodat snad jen to, že panenka nové Sněžné Miku si v roztomilosti nijak nezadá se svou nendoroidí verzí.
Zdroj: Konata.cz

Další obrázky pod perexem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sčítání lidí ^^

KLIK

Komentáře

1 j-vip j-vip | Web | 18. února 2013 v 13:09 | Reagovat

keby som mala povedať, ktoré sa mi najviac páčilo, tak si asi nebudem vedieť vybrať, lebo všetky sú nádherné :3 Chcela by som také domov, ale tak čo by som s tým robila? Položila na poličku a kochala sa. Je to iba "lapač prachu" takto v reálnom živote to vlastniť (aj keď sama mám doma 2000 lapačov prachu :D ) nemá opodstatnenie ale ako z umeleckého hľadiska je to naozaj pastva pre oči a malo by to byť v nejakej galérii :)

2 mononoke-chan mononoke-chan | Web | 18. února 2013 v 17:14 | Reagovat

ta Asuna je kawaii...jinak takovou (a ještě větší) sbírku bych jednou chtěla mít xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Facebook: Kaya Kirkland FB stránka: KayaKirkland
Skype: anitram.noriko

free counters