nebojte se a komentujte ^^ za všechny komenty budu moc ráda ^^
v případě nefunkčního odkazu pište do komentářů k danému článku nebo tady

HETALIE NEJDE SPUSTIT!

BLOG V REKONSTRUKCI


Fairy Tail - Příběh

23. června 2012 v 0:03 | ANITRAM
Originální název: Fairy Tail (フェアリーテイル)
Autor: Mashima Hiro
Datum vydání: 12. řijen 2009 - 2013
Studio: A-1 Pictures, Satelight, FUNimation Entertainment
Žánry: komedie, akce, dobrodružství, fantasy, magie, shounen
Počet epizod: 175 (24min.) (+5 OVA)
Stav: vyšlo (vychází 2. série)

Příběh


Lucy Heartfilia představuje sedmnáctiletou dědičku jedné z nejbohatších a nejvlivnějších rodin. Jelikož má o svém životě jinou představu, než její otec, tak uteče z domova a vzdá se veškerých výhod, které jí bohatství přinášelo. Lucy se stane mágem hvězdných duchů a začíná si hledat cech. Ovšem nehledá jen tak obyčejný cech, ale chce do jednoho z nejlepších a nejsilnějších - chce do Fairy Tail. Jenže Lucy má nedostatek zkušeností a bojí se zda ji přijmou.

Při své cestě do Fairy Tail potkává Lucy v Hargeon Town Salamandera, který o sobě tvrdí, že patří k cechu Fairy Tail. S vidinou, že by jí mohl Salamander pomoci se dostat k cechu je ochotna přehlédnout i fakt, že se jedná pouze o úchyla, který používá zakázanou magii. Ze Salamandera se postupně vyklube podvodník a Lucy začíná mít velké problémy. Nicméně se v pravou chvíli ukáže Natsu Dragneel se svým mazlíčkem Happym (okřídlenou, modrou a mluvící kočkou) a Lucy před falešným Salamanderem zachrání.

Později se ukáže, že Natsu je pravý ohnivý Salamander z Fairy Tail, který hledá svého učitele, přítele a tak trochu i otce draka jménem Igneel, který když bylo Natsuovi 5 let náhle zmizel. Lucy dostává nabídku, aby se přidala k cechu Fairy Tail a samozřejmě ji přijímá. Když Natsu, Happy a Lucy přichází do Fairy Tail, Lucy začíná zjišťovat, že členové cechu Fairy Tail jsou jedna velká rodina, která drží při sobě a neváhá riskovat vše pro záchranu svých přátel. Poté se Lucy přidává do týmu složeného z ohnivého Salamandera Natsua, Happyho, Graye, který se neustále vysvléká a Erzy, která patří k nejsilnějších mágům cechu Fairy Tail.
Shrnutí:
Anime Fairy Tail představuje dokonalé, úžasné, vtipné, nápadité a velkolepé anime, které dokáže rovnoměrně soupeřit i s takovými anime, jako je Naruto nebo Bleach. Uchvátilo mě již od prvního dílu a od té doby mě ještě nepustilo. Ve Fairy Tail se dokonale mísí napětí s komedií. Opravdu zábavný je Natsu, který je stejně inteligentní jako Naruto a dokáže dělat ještě větší voloviny. Doporučuji se vám podívat minimálně na první 3 díly, a pak uvidíte sami, jestli budete pokračovat dál nebo dáte přednost něčemu jinému. ^^AMV
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Saruki Saruki | Web | 23. června 2012 v 0:54 | Reagovat

I love Fairy tail

2 Anitram Anitram | E-mail | Web | 23. června 2012 v 12:53 | Reagovat

I ♥ too :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Facebook: Kaya Kirkland FB stránka: KayaKirkland
Skype: anitram.noriko

Doporučené stránky:

Hakuhódžó no senši Shirai.cz - CZ/SK stream
Monika Rajdlová Akihabara.cz Konata - Novinky

Nanadime.cz

free counters