nebojte se a komentujte ^^ za všechny komenty budu moc ráda ^^
v případě nefunkčního odkazu pište do komentářů k danému článku nebo tady

HETALIE NEJDE SPUSTIT!

BLOG V REKONSTRUKCI


Baka to test to schokanjuu - Příběh

15. června 2012 v 14:48 | ANITRAM |  Baka to Test to Schokanjuu

Příběh

Baka to Test to Shoukanjuu je zvrhlá komedie ze školního prostředí. Proč zvrhlá? Protože naznačuje shoujo-ai a shounen-ai. Pro neznalé: naznačují vztahy žena s ženou a muž s mužem.
Na akademii Fumizuki jsou strašně přísní. Představte si, že byste byli ve třídách podle svých znalostí, schopností se učit a podle toho, jak napíšete rozřazovací testy. Na konci prvního ročníku všichni žáci musí být přítomni na ten rozřazovací test. Nesmíte být nemocní, nemůžete z něj odejít, nemůžete ho opakovat. A podle vašich výsledků jste rozřazeni do tříd. Ty jsou rozdělené do šesti kategorií od A do F. Ve třídě A jsou samí géniové, ve třídě F úplní idioti, povaleči a různá individua.
Hlavní postavou je Yoshii Akihisa, extra ultra blbec, který nikdy neví, o co jde. Proto se nemůžeme divit tomu, že skončí v efku. Ovšem, není jediný. Do téhle třídy plné idiotů se dostávají i ti, kteří by tam neměli být. Tak třeba Himeji Mizuki má být v áčku, ale bohužel, na rozřazovací testy onemocněla. A dostala nulu. Mezi ty další patří Kinoshita Hideyoshi, kluk, který vypadá jako holka. A není divu, že si ho lidé pletou s dívkou. Má na škole sestru - dvojče. Která je ale v áčku. Vidíte ten protipól?
Další dívčí osobou v této třídě je Shimada Minami. Dívka, která je opravdu plochá jako žehlící prkno. Tahle slečna má ráda Akihisu, ale vše jí kazí Shimizu Miharu, holka, která je do ní zamilovaná a nechce, aby se Minami tahala s kluky. Tsuchiya Kouta je zvrhlý ninja - blbec, který je viděn jenom s foťákem. A většinou se snaží dostat holce pod sukni, aby si mohl vyfotit její kalhotky.
Sakamoto Yuuji je svérázný kluk, který rozpoutá bitvu mezi třídami. A jaksi se do něj zamiluje reprezentantka třídy A, Kirishima Shouko. Ta si ho hanebně přivlastnila a nedovolí mu, aby se podíval na jinou holku. To mu radši vypíchne obě oči.
Každá třída má vybavení podle toho, jaké má zařazení. Takže ve třídě A je samoobslužný bar, měkká křesla, nastavitelné stoly, laptopy... Zato třída F je na tom opravdu mizerně. Plesnivějící podlaha, rozpadající se konferenční stolky, rozpadlá katedra, tabule nakřivo a rozbitá okna. Ale bída nekončí! Dojde to tak daleko, že za chvíli jsou u lepenkových krabic, a potom u kreslících desek. Proto se začne tahle třída bouřit. Proč by oni měli mít to nejhorší vybavení? Proč jsou lidi ve škole rozdělováni na takovou "mikro společnost" podle středověku?
Proto vedení chtějí ukázat, že známky nejsou všechno a vyhlásí třídě E Zkouškovou Vyvolávací Bitvu, zkráceně ZVB. Jedná se o moderní systém, kde dva žáci pod dohledem učitele bojují proti sobě. Ne však fyzicky. Na území školy mohou žáci vyvolat svého Zástupce, což je jejich chibi verze. A tenhle zástupce má sílu podle jejich znalostí v daném předmětu. Jenže pokud žák dostane nulu, jde na jakési doučování pod dohledem učitele, Nishimury Souichiho, známého také jako železný muž. Ale potom si žáci stejně musí udělat zotavovací zkoušku, kde nasbírají známky, které jim přidají body k útoku.
Pokud nižší třída vyhraje, mění si učebnu s tou druhou třídou. Takže pokud by vyhrála třída B nad třídou A, změnili by si třídu. Třída A by šla do učebny třídy B a naopak.
Akihisa má však trochu zvláštního Zástupce. Je Trestní Inspektor, což znamená, že pokud Zástupcovi dají pořádnou ránu, Akihisa to schytá taky. Výjimečný je také v tom, že jediný může pohybovat hmotnými věcmi a má povinnost pomáhat učitelům.
Jak to všechno dopadne? Vyhrají blbci nad génii? Kdo ví...
Vlastně ani nevím, jestli to mám doporučit nebo ne. Komedie typu Special A, ale v podání té nejblbější třídy. Smála jsem se u toho, ale že by to bylo nějak světoborné, to ne. Ale je to dobré na odreagování a na SOS anime, kdy nemáte na co koukat. xD

Zleva: Yoshii Akihisa, Himeji Mizuki, Sakamoto Yuuji, Kirishima Shouko, Tsuchiya Kouta, Shimada Minami, Kinoshita Hideyoshi, Shimizu Miharu, Nishimura Souichi

Zdroj: konoha.cz

AMV

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Facebook: Kaya Kirkland FB stránka: KayaKirkland
Skype: anitram.noriko

Doporučené stránky:

Hakuhódžó no senši Shirai.cz - CZ/SK stream
Monika Rajdlová Akihabara.cz Konata - Novinky

Nanadime.cz

free counters